ARTYŚCI YAMINAH'S DANCE SHOW 2024

Zobacz, kto wystąpi na scenie podczas tegorocznej edycji Yaminah's Dance SHOW!

Nina YAMINAH Batusiewicz

Organizatorka & Dyrektorka artystyczna Yaminah’s Dance SHOW
CEO & Owner Yaminah Dance Art

Zgodnie z tradycją Yaminah’s Dance SHOW, podczas tego wydarzenia można będzie zobaczyć na scenie jego Organizatorkę oraz Dyrektorkę artystyczną odpowiadającą za jego całokształt techniczny, sceniczny i taneczny!

Yaminah występuje przeważnie w programach solowych, w tym roku między innymi w oklaskiwanym już wiele razy programie Lilii Wodnej (nagrodzonym w Irlandii), tegorocznych nowościach: Burlesque SHOW, Tango Vibes (nagrodzonym na Łotwie) oraz premierowo w nowym Drum Solo SHOW oraz klasycznym Tarabie Awedt Ayini. W tym roku można ją jednak będzie podziwiać także w openinowym programie THE CATS, gdzie wystąpi razem z grupą wyselekcjonowanych tancerek z projektu scenicznego!

 

Latin SHOW Girls

Formacja licząca 13 tancerek autorskiego stylu tanecznego Yaminah – Latin SHOW!

Po raz drugi na scenie Yaminah’s Dance SHOW pojawi się formacja Latin SHOW Grils, która w tym roku zaprezentuje się w energetycznym i niezwykle kobiecym programie choreograficznym!

Grupa występuje w składzie: Wiktoria Raszyńska, Julia Cukier, Dominika Cukier, Marta Kowalczyk, Anna Cukier, Aneta Hutko, Małgorzata Migdał, Iwona Kowalczyk, Weronika Hawryluk, Hanna Nowakowska, Izabela Bogórska

 

Almas Allayli

Profesjonalna grupa tańca orientalnego prowadzona przez Yaminah, istniejąca od 3 lat!

Almas Allayli to uwielbiana i oklaskiwana grupa tańca orientalnego prowadzona przez Yaminah! Założona 3 lata temu, występuje na scenach w całej Polsce! 
Grupa składa się z wspaniałych solistek oraz zawodniczek turniejowych.
Almas Allayli występuje w składzie: Paulina Buszko, Sylwia Kieczka, Stella Altanis – Zarzyńska, Izabela Sędrowicz, Marta Chmielarz oraz Iwona Kowalska!

AMIRA

Grupa tańca orientalnego istniejąca i tańcząca razem już drugi rok!

AMIRA to grupa tańca orientalnego, która jest dopiero na początku swojej przygody tanecznej, lecz już zdążyła skraść serca publiczności na pierwszych występach scenicznych!

Grupa występuje w składzie: Elżbieta Urbańska, Iwona Domian, Iwona Kowalczyk, Barbara Miernik, Hanna Nowakowska, Izabela Bogórska

Izabela Sędrowicz

Solistka, medalistka turniejowa i torpeda sceniczna!

Izabela zachwyca na scenie niesamowicie autentycznym uśmiechem i energią płynącą z jej osobowości! Kto raz widział ją na scenie ten wie, co jej w duszy gra! 

Izabela jest kilkukrotną medalistką turniejów tańca orientalnego i to właśnie w tym stylu można oglądać ją na scenie podczas Yaminah’s Dance SHOW!

Marta Chmielarz

Solistka, medalistka turniejowa i prawdziwa artystka!

Marta przyciąga publiczność nie tylko wrodzoną zmysłowością, ale także iście zawadiackim spojrzeniem! Ta niezwykła solistka ma więcej niż jedną twarz sceniczną, a przy tym nie brak jej talentu tanecznego!

Marta jest medalistką turniejową, a poza tańcem spełnia się także w innych dziedzinach sztuki!

Paulina Buszko

Solistka, zawodniczka turniejowa i księżniczka wdzięku!

Paulina skrada serca publiczności nie tylko zniewalająco autentycznym uśmiechem, ale i pełnymi gracji i wdzięku ruchami! Jest prawdziwie lekka w tańcu, co sprawia, że oglądanie jej to czysta przyjemność!

Sylwia Kieczka

Solistka, medalistka turniejowa i niezwykły talent taneczny!

Sylwia to niezwykle utalentowana tancerka, której mocnymi stronami są nie tylko technika taneczna, ale i doskonały charakter sceniczny! Zawsze fantastycznie przygotowana do występów, zachwyca dbałością o każdy szczegół ruchu, nie wspominając nawet o doskonałej prezencji!

Paulina Denisiuk

Solistka, medalistka turniejowa i królowa rekwizytów!

Paulina to prawdziwa miłośniczka rekwizytów, która za każdym razem zdumiewa publiczność ich wykorzystaniem! Cechuje ją nie tylko świetna prezencja sceniczna, ale także niesamowita charyzma, która przebija przez jej taniec!

Marta Kowalczyk

Solistka, medalistka turniejowa oraz prawdziwie gorąca dusza!

Marta oczarowuje publiczność swoją niesamowitą energią i doskonałą prezencją sceniczną! Jej pełne gorących rytmów programy zawsze zapadają w pamięć, podobnie jak jej boskie kreacje!

Wiktoria Raszyńska

Solistka, medalistka turniejowa oraz bomba sceniczna!

Kto widział na scenie Wiktorię ten wie, że to prawdziwa osobowość sceniczna! Jej charyzma i doskonałe umiejętności aktorskie sprawiają, że każdy występ to nie tylko program choreograficzny, ale i prawdziwe widowisko! 

Prywatnie Wiktoria związana jest ze sceną w bardziej rozległy sposób – jest aktorką oraz zachwyca umiejętnościami wokalnymi!

Julia Przyborowska

Solistka, medalistka turniejowa i miłośniczka orientu!

Julia ma już za sobą kilka wspaniałych występów scenicznych, ale na Yaminah’s Dance SHOW wystąpi po raz pierwszy! Ta wspaniała solistka ma nie tylko niezwykły talent do tańca orientalnego, ale bije od niej także wielkie serce i wielka miłość do tego tańca!

INTISAR

Debiutująca grupa tańca orientalnego

Debiutować na scenie będzie również grupa INTISAR, która przygotowała energetyczny program tabla solo!

Grupa występuje w składzie: Wiktoria Raszyńska, Anna Jachna, Kinga Iwaszko, Karolina Krajewska, Katarzyna Witkowska.

Izabela Bogórska

Solistka, debiutantka i członkini grupy AMIRA

Iza zapałała wielką miłością do tańca orientalnego i oprócz występu grupowego zadebiutuje także po raz pierwszy w występie solowym! Przygotowuje klasyczną choreografię w tym stylu tanecznym.

Stella Altanis

Solistka, debiutantka i członkini grupy Almas Allayli

Stella ma za sobą już wiele występów grupowych, lecz po raz pierwszy wystąpi również w programie solowym! Na scenie będzie można obejrzeć ją w cudownie zmysłowym programie tańca orientalnego!

Iwona Kowalska

Solistka, debiutantka i członkini grupy Almas Allayli

Iwona występowała już wiele razy w programach grupowych, a teraz zadebiutuje na scenie w odsłonie solowej! Szykuje cudownie energetyczny, klasyczny program tańca orientalnego!

Katarzyna Witkowska

Solistka, debiutantka i członkini grupy INTISAR

Kasia występuje w grupie INTISAR, a w tym roku po raz pierwszy będzie można zobaczyć ją na scenie w odsłonie solowej! Zatańczy piękne mejance, klasykę tańca orientalnego.