Autorskie SHOW taneczne, które po prostu trzeba zobaczyć!

Yaminah’s Dance SHOW to autorskie SHOW taneczne stworzone przez warszawską tancerkę międzynarodowej klasy – Ninę Batusiewicz (Yaminah). To jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne widowisko taneczne tworzone z pasji do tańca i miłości do sceny, które co roku zachwyca nie tylko wspaniałymi choreografiami i barwnymi kostiumami, ale również doskonałą oprawą techniczną i muzyczną!

 

Autorskie SHOW tworzone przez Yaminah oraz tancerki kształcące się pod jej fachowym okiem to ucieleśnienie marzeń i wiary w to, że każdy może tańczyć jak PRO – bez względu na wiek, sylwetkę, osobowość czy predyspozycje!

Gwiazdami Yaminah’s Dance SHOW są uczennice Yaminah występujące w grupach, formacjach, duetach oraz programach solowych! Wśród nich są wspaniałe tancerki, tańczące już od kilku lat, nagrodzone w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach, ale również debiutantki i tancerki dopiero rozpoczynające swoją przygodę taneczną!

 

REKORDOWA SPRZEDAŻ BILETÓW

Z roku na rok to wydarzenie przyciąga coraz większą publiczność, poszczycić się może także rekordową sprzedażą biletów – odkąd zaczęło być wystawiane, bilety wyprzedają się szybko a lista rezerwowa osób oczekujących wydłuża się!

WYSTAWIANE TYLKO RAZ DO ROKU

Yaminah’s Dance SHOW wystawiane jest tylko raz w roku – jest to ekskluzywne i niepowtarzalne SHOW, które można obejrzeć tylko raz!
Ta wyjątkowa formuła sprawia, że co roku sprzedany jest komplet biletów!

NIEPOWTARZALNE SHOW

Yaminah’s Dance SHOW to coś więcej niż zwykła gala taneczna – to prawdziwie teatralne widowisko, którego różnorodna i zaskakująca oprawa co roku przyciąga coraz więcej widzów!

ELEMENT MARKI TANECZNEJ

Yaminah’s Dance SHOW to jeden z najważniejszych elementów całościowej marki tanecznej Yaminah Dance Art tworzonej przez Organizatorkę – Ninę YAMINAH Batusiewicz.